Pálená keramická škridla Jacobi-Walther

Strešná škridla od rodinnej firmy Jacobi-Walther s takmer 160-ročnou históriou je tá správna voľba.

So svojimi bohatými skúsenosťami v odvetví strešných škridiel patrí firma medzi najsilnejšie a najskúsenejšie stredne veľké nemecké firmy. Vo firme Jacobi-Walther je tím skúsených odborníkov. V závodoch na spracovanie hliny vyrábajú vysoko kvalitné produkty, ktoré prispôsobujú súčasným trendom a požiadavkám najnáročnejších zákazníkov.

Naše strešné škridly sú jedinečné ako ľudia, ktorí ich majú na svojich strechách. To čo nás všetkých spája, je dobrý vkus.

Holding Jacobi momentálne riadia piati zástupcovia piatej a šiestej generácie našej rodiny. Stredobodom nášho spoločného záujmu je keramická škridla. Hospodárenie opierajúce sa o efektívne využívanie zdrojov a zodpovedné konanie, tvoria základ pre našu víziu ˝ 200 rokov Jacobi-Walther Strešné škridly ˝.

Naše prírodné produkty sú vyrobené z kvalitnej miestnej hliny. Škridle z naše produkcie odolávajú aj tým najťažším poveternostným podmienkam a sú zárukou odolnej a trvácnej strechy. Samozrejmosťou je aj estetická stránka, ktorá ovplyvňuje výber zákazníka. K nášmu širokému sortimentu, ktorý neustále rozvíjame, patrí aktuálne 20 modelov strešných škridiel s vyše 50 farebnými odtieňmi s vysokokvalitnými povrchovými úpravami. Profesionálny servis a neustále sa zlepšujúce služby oceňujú nielen naši dlhoroční partneri, ale aj naši noví zákazníci.

Strecha Jacobi – jedinečná ako Vy.

Farebné odtiene strešnej škridly Jacobi-Walther

Odlíšte sa od vášho okolia a vyberte si farbu, ktorá sa vám páči. Nechajte sa inšpirovať vyše 50 rozličnými farebnými odtieňmi keramických krytín.

Rozmanitosť produktov Jacobi-Walther

20 rozličných strešných škridiel s vysokokvalitnými povrchmi poskytuje takmer nekonečný výber umožňujúci nájsť pre každú nehnuteľnosť perfektnú škridlu. Nechajte sa inšpirovať keramickými škridlami od firmy Jacobi-Walther.

Zavolajte nám ešte dnes na +421 908 939 123
alebo nám napíšte na lamper@lamper.sk