Pálená keramická škridla Tondach

Keramická strešná krytina predstavuje tradičné a overené riešenie pre šikmú strechu. Vďaka širokému výberu tvarov, povrchových úprav a farieb tak vyhovuje nie len cenou, ale aj dizajnom každej šikmej streche.

Tondach škridly sú vyrobené z prírodného materiálu bez chemických prísad za prítomnosti štyroch elementov – zeme, vody, vzduchu a ohňa. Pálená škridla Tondach je ocenená európskym certifikátom kvality „natureplus“.

Vďaka svojej všestrannosti je strešná krytina Tondach vhodná na rekonštrukciu historických budov, ale rovnako dobre sa uplatní i v modernej architektúre. Ponuka krytín Vám dáva takmer nekonečnú škálu možností.

Spoločnosť Tondach Vám navyše ponúka záruku ktorá predstavuje 33 rokov od zakúpenia keramickej škridly. Jedinou podmienkou je vyžiadať si záručný list. Elektronický formulár je dostupný na internetovej stránke firmy Wienerberger.

Ponúkame široký výber tvarov škridiel v rôznych farebných odtieňoch, v cenovo dostupných variantoch, pre každý typ strechy a charakter domu.

Výhody pálenej keramickej škridly Tondach

široký výber farieb
dlhá životnosť
záruka 33 rokov
farebná stálosť
minimálna údržba

Univerzálne škridly na strechu bungalovu s nízkym sklonom, ako napríklad škridla: Samba 11, Twist, Bolero, Bravura, Stodo 12, Brnenka 14 alebo Rumba.

Pre jednoduchý dizajn modernej strechy s rovnými a čistými líniami, ktoré udávajú aktuálne módne trendy je v ponuke Figaro 11, Figaro Deluxe alebo Inspira.

Výrazná vysoká vlna škridly Mediteran Plus je charakteristická pre stredomorskú oblasť. Ponuka z kategórie Mediteránske, v kombinácii so špecifickými farebnými odtieňmi, od svetlej pieskovej až po tmavšiu patinu, spoľahlivo dodá streche a domu nádych prímorskej klímy.

Exkluzívne škridly s výnimočnými povrchovými úpravami ako sú engoba, glazúra a širokou paletou farieb dodajú streche a domu vzhľad s nadčasovým dizajnom, stále za rozumnú cenu. Škridly V11, Viedenská škridla Deluxe alebo škridla Sulm splnia očakávania aj najnáročnejšieho zákazníka.

Historický ráz vašej streche dodajú škridly Steinbrück®, Drážková Bobrovka, Drážková Bobrovka hladká, Keramický Šindel, Bobrovka segmentový rez, Bobrovka okrúhly rez alebo Viedenská škridla. Pálená škridla sa ako materiál na strechu používala už v staroveku. Tieto škridly sú vhodné nielen na cirkevné a pamiatkové objekty, ale dokonale zachovajú aj vidiecky štýl klasického rodinného domu.

Ukážky použitia pálenej keramickej škridly Tondach

Zavolajte nám ešte dnes na +421 908 939 123
alebo nám napíšte na lamper@lamper.sk