Betónová škridla Leier

Betónová škridla patrí v súčasnej dobre medzi najviac používané skladané strešné krytiny. Okrem ochrannej funkcie esteticky dotvára charakter budovy a vo veľkej miere zvýrazňuje individualitu stavby.

Betónové strešné systémy Leier umožňujú realizáciu úsporných a zároveň estetických striech. Naše strešné krytiny sú v harmónii s akýmkoľvek stavebným štýlom či riešením.

Vlnité krytiny plnia predovšetkým ochrannú funkciu, nakoľko prvoradou úlohou strechy je, aby ochránila stavbu voči extrémom počasia. Samozrejme sa od strechy očakáva, že popri funkčnosti, bude pôsobiť aj esteticky.

Strešné krytiny Leier dodajú každej stavbe jedinečný vzhľad a charakter.

Vysoká pevnosť, stabilita a dostatočná hmotnosť krytín, ochráni strechu pred ničivou silou prírodných elementov, akými sú silný vietor, búrka, krupobitie, alebo snehová kalamita. Vďaka špeciálnej výrobnej technológii a prísnym kritériám kvality majú betónové škridle presné rozmery. Škridle sa neskrivia, nemenia svoj tvar a dokonale k sebe zapadajú. Pokládka je rýchla, jednoduchá, bezpečná, čo výrazne šetrí čas a náklady stavebníka.

Môže byť silný vietor, búrka, krupobitie alebo snehová kalamita, veľká pevnosť a hmotnosť krytín ochráni strechu pred ničivou silou elementov, je stabilná a odolá čoraz častejším extrémom počasia. Pevnosť betónových škridiel, ich vodotesnosť mrazuvzdornosť je garantovaná neustálou kontrolou pri výrobe.

Betónová škridla Leier je stabilná a odolá čoraz častejším extrémom počasia.

Strešné krytiny Leier sa vyrábajú z prírodných materiálov, použitím zmesi vody, cementu, piesku a farbív na báze oxidu železitého. Počas výroby sú použité výlučne materiály šetrné k životnému prostrediu. Staré betónové krytiny nepredstavujú riziko pre životné prostredie, dajú sa spracovať a recyklovať.

Uvažujete o použití strešnej krytiny Leier?

Naši odborne vyškolení pracovníci Vám ochotne poradia.

Ukážky použitia betónovej škridle Leier

Zavolajte nám ešte dnes na +421 908 939 123
alebo nám napíšte na lamper@lamper.sk